PSYCHOLOG

Anna Lewicka

 

Psycholog, pedagog, coach, konsultant, trenerka procesów poznawczych, nauczyciel akademicki, doradca zawodowy, ubiegająca się o certyfikat psychoterapeuty w nurcie integratywnym systemowo-ericksonowskim.

 

Posiada 15 latanie doświadczenie zawodowe w pracy z drugim człowiekiem, ma  duże doświadczenie w pracy z różnymi grupami społecznymi, natomiast specjalizuje się w pracy z dziećmi i rodzinami, jak również w pracy w procesach indywidualnych oraz grupowych przestrzegając kodeks etyczny psychologa i psychoterapeuty. Współpracuje od wielu lat z biznesem, prowadząc coaching, mentoring, szkolenia i treningi w obszarze rozwoju osobistego oraz kompetencji zawodowych. Realizuje projekty w zakresie rozwoju kompetencji zawodowych i interpersonalnych w procesie grupowym i indywidualnym. Bezustannie w procesie własnego rozwoju osobistego i zawodowego. Wspiera rozwój drugiego człowieka w ramach autorskich programów rozwoju osobistego oraz zawodowego.

Wierzy w moc psychologii i procesów psychoterapii. Z zaangażowaniem i zrozumieniem podąża za swoimi Klientami i Pacjentami, towarzysząc im w drodze do realizacji, samopoznania i w procesie zdrowienia jak również w zamierzonych celów. W oparciu o relację i wzajemny szacunek, wchodzi do życia Klientów w baletkach, nie w buciorach.

Jest nastawiona na rozwój i zmianę oraz zdobywanie nowych umiejętności i kompetencji osobistych.

Ania o sobie:

“Jestem certyfikowanym trenerem, prowadzę od wielu lat grupy terapeutyczne oraz warsztaty z tematyki szeroko pojętych kompetencji psychospołecznych. Swoje doświadczenie wzbogaciłam także o pracę coacha w obszarze biznesu.
Prowadzę psychoterapię indywidualną, rodzinną, konsultacje psychologiczne oraz coaching. Oferuję wsparcie w sytuacjach kryzysowych, jak również w poszukiwaniu rozwoju osobistego. Pracuję w nurcie integratywnym w szczególności w  ericksonowskim oraz systemowym. Jednakże, to indywidualne potrzeby klienta dyktują tryb i sposób pracy. Pasjonuję się zakamarkami ludzkiego umysłu oraz komunikacją międzyludzką. Wierzę, że to właśnie komunikacja jest kluczem do budowania zdrowych relacji między ludzkich, a poczucie własnej wartości można budować w każdej drobnej minucie naszego życia”.

Anna Wilczek

Psycholog, specjalista psychologii rozwojowej dzieci i młodzieży oraz psychologii klinicznej człowieka dorosłego.
Ukończyła kursy:
– Równość od przedszkola -przeciwdziałanie kształtowaniu się w umysłach dzieci stereotypów i ról społecznych.
– Elementy logorytmiki w zabawach wspierających rozwój mowy dziecka.
– Praca z dzieckiem z rodziny dysfunkcyjnej.
Student Kursu Psychoterapii Gliwicach.
Prywatnie entuzjastka sportow;  crossfitu, pływania, rolek, biegania, roweru.

Gabriela Stankiewicz

Psycholog, pedagog , terapeuta Integracji Sensorycznej.

Ukończyła studia na kierunku Psychologia kliniczna w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej,
a także Pedagogikę specjalną o specjalności Resocjalizacja na Uniwersytecie Jagiellońskim. Absolwentka Programu Pomocy Psychologicznej, rocznego szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Obecnie uczestniczka całościowego szkolenia w nurcie systemowo-psychodynamicznym przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie stażu w Poradni dla Osób z Autyzmem i innymi Zaburzeniami Rozwoju EFFATHA, podczas pracy w Przedszkolu dla Dzieci z Autyzmem „Przystanek Przedszkolak” w Krakowie, a także współpracując z miejscami wspierającymi dzieci i rodziny.

Prywatnie miłośniczka jogi i dobrego jedzenia, a także spontanicznych podróży.